Er rijd een gratis skibus die Serfaus, Fiss, Ladis, Ried, Landeck en Prutz verbindt. Bekijk de dienstregeling. Er rijd een gratis skibus die Serfaus, Fiss, Ladis, Ried, Landeck en Prutz verbindt. Bekijk de dienstregeling.
aantal blauwe afdalingen in skigebied Serfaus Fiss Ladis 47 km aantal cabineliften in skigebiet Serfaus Fiss Ladis 11
aantal rode afdalingen in skigebied Serfaus Fiss Ladis 121 km aantal stoeltjesliften in skigebiet Serfaus Fiss Ladis 16
aantal zwarte afdalingen in skigebied Serfaus Fiss Ladis 28 km aantal sleepliften in skigebiet Serfaus Fiss Ladis 11
Skigebied bekijken
tips skigebiet

PISTES & TIPS

>> Skigebied Serfaus
>> Skigebied Fiss

ACCOMODATIE ZOEKEN


Hotel

Pension

Appartement

Skibus Fiss-Serfaus-Ladis

Net als in veel andere wintersportplaatsen, rijdt er ook in Fiss,Ladis en Serfaus een gratis skibus. Deze bus verbindt de volgende plaatsen:
  • Fiss
  • Serfaus
  • Landeck
  • Ladis
  • Ried im Oberinntal
  • Prutz
  • Op vertoon van een skibas is meerijden met de skibus gratis.



    De skibus van Fiss-Serfaus-Ladis
    De skibus

    Dienstregeling Skibus

    Hieronder staat de meest recente dienstregeling van de skibus in Fiss.

    Landeck- Zams Bahnhof (Steig D) 6.20 6.52 8.15 10.05 11.20 12.45 16.05 18.00
    Landeck Perjener Brucke 6.21 6.53 8.16 10.06 11.21 12.46 16.06 18.01
    Landeck Zentrum 6.25 6.57 8.20 10.10 11.25 12.50 16.10 18.05
    Fliess Jagglshutte 6.28 7.00 8.23 10.13 11.28 12.53 16.13 18.08
    Fliess Abzw Eichholz 6.29 7.01 8.24 10.14 11.29 12.54 16.14 18.09
    Fliess Urgen 6.31 7.03 8.26 10.16 11.31 12.56 16.16 18.11
    Fliess Nesselgarten 6.32 7.04 8.27 10.17 11.32 12.57 16.17 18.12
    Fliess Neuer Zoll 6.34 7.06 8.29 10.19 11.34 12.59 16.19 18.14
    Prutz Untergufer 6.37 7.09 8.32 10.22 11.37 13.02 16.22 18.17
    Prutz Postamt 6.40 7.12 8.35 10.25 11.40 13.05 16.25 18.20
    Prutz Schwimmbad 6.42 7.13 8.36 10.26 11.41 13.06 16.26 18.21
    Prutz Hauptschule 6.43 7.14 8.37 10.27 11.42 13.07 16.27 18.22
    Ried i. O. Seilbahn 6.44 7.15 8.38 10.28 11.43 13.08 16.28 18.23
    Ried i. O. Postamt an 6.47 7.17 8.40 10.30 11.45 13.10 16.30 18.25
    Ried i. O. Postamt ab 6.47 7.18 8.41 10.31 11.46 13.11 14.45 16.31 18.26
    Ladis Unterdorf 6.54 7.25 8.48 10.38 11.53 13.18 14.52 16.38 18.33
    Ladis Dorf 6.56 7.25 7.27 8.50 10.40 11.55 13.20 14.54 16.40 18.35
    Ladis Seilbahn 6.58 7.26 7.29 8.52 10.42 11.57 13.22 14.56 16.42 18.37
    Ladis Überwasser 7.02 7.28 7.33 8.56 10.46 12.01 13.26 15.00 16.46 18.41
    Fiss Fisserhofe 7.04 7.31 7.35 8.58 10.48 12.03 13.28 15.02 16.48 18.43
    Fiss Abzw Fisserhofe 7.05 7.33 7.37 9.00 10.50 12.05 13.30 15.04 16.50 18.45
    Fiss Postamt 7.07 7.39 9.02 10.52 12.07 13.32 15.06 16.52 18.47
    Serfaus Feld 7.08 7.41 9.04 10.54 12.09 12.31 13.34 15.08 16.54 18.49
    Serfaus Parkcafe | 7.42 9.05 10.55 12.10 12.33 13.35 15.09 16.55 18.50
    Serfaus Muiren 7.09 7.43 9.06 10.56 12.11 12.34 13.36 15.10 16.56 18.51
    Serfaus Gh Schwarzer Adler 7.10 7.45 9.08 10.58 12.13 12.35 13.38 15.12 16.58 18.53
    Serfaus Hotel Post 7.12 7.47 9.10 11.00 12.15 12.36 13.40 15.14 17.00 18.55
    Serfaus Seilbahn 7.15 7.52 9.15 11.05 12.20 12.37 13.45 15.19 17.05 19.00


    Booking.com

    Hotel of appartement zoeken

    Skigebied Serfaus Fiss Ladis is een populaire wintersport bestemming. Zowel onder Nederlandse als onder Duitse wintersporters. Het is aan te raden om op tijd te beginnen met het zoeken van een geschikt appartement of hotel.

    Onze wizard die u helpt om snel geschikte accomodatie te vinden. Het werkt heel eenvoudig. Vul de data van de wintersport en de gezinssamenstelling in en bekijk het beschikbare aanbod.